122 Danışan Yorumu (5.0/5.0)

Samsun Psikolog Danışan Yorumları

Samsun Psikolojik Danışmanlık Merkezinden randevu alan danışanların memnuniyet ve tavsiye yorumlarına göz atın. Binlerce memnun danışanımızın yorumlarına dayanarak siz de yeni bir randevu oluşturun.

0+ Memnun Danışan
ve psikoterapi seansı
0+ Değerlendirme
5 yıldız ortalama
0+ Terapi hizmeti
iyi hissetmeniz için

Danışan Yorumları

Samsun Psikolog olarak bizden terapi süreci için randevu almış ve memnuniyetlerini dile getiren danışanlarımızın yorumlarına göz atın.

★★★★★

Ergen psikolog arayışımız sonucunda Cem Batuhan beyi bulduk, yorumlarının olumlu olması ve sayısı güven verdi. Çocuğumuz kısa sürede büyük ilerleme kat etti artık aile içi çatışmalarımız olmuyor. Herkese gönül rahatlığıyla önerebiliyorum.
Google Samsun Psikolog Yorumları
Polat Doruk
Google Haritalar

★★★★★

Cem bey alanında oldukça uzman bir psikolog. Daha ilk dakikadan güçlü iletişim yeteneği sayesinde insanı rahatlatıyor ve güven veriyor. Kendisine desteği için teşekkür ediyorum.
Google Samsun Psikolog Yorumları
Eylül Cansu Yavuz
Google Haritalar

★★★★★

Bu yorumu yazarken Cem beyle ne kadar çok yol kat ettiğimi bir kez daha farkettim. Eskiden ne mutsuz ne huzursuz bir insandım, obsesyonlarım beni tüketmiş bitirmiş ben ben olmaktan çıkmışım. Terapiler bana ışık olmuş resmen.
Google Samsun Psikolog Yorumları
Fatih Gödel
Google Haritalar

★★★★★

Cem Bey’i Samsun çift terapisi arayışımızda bulduk. Alanında uzman bir klinik psikolog. İlişkimizdeki sorunların çözümlenmesine çok faydası oldu. Psikolog arayışındaki herkese tavsiyemdir.
Google Samsun Psikolog Yorumları
Caner Bağdatlı
Google Haritalar

★★★★★

Sn. Cem Batuhan Danışmadaki ön görüşmemiz ve sonrasında olsun yaklaşımı ilgi alakası ile bize çok yardımcı oldu 12 yaşındaki oğlum için başvurmuştum bizimde birebir sohbetimiz çok iyiydi kendisine teşekkür eder sağlık ve başarılar dilerim
Google Samsun Psikolog Yorumları
Tarık Aslanköse
Google Haritalar

★★★★★

Ben Cem beyle seanslarimdan çok memnun kaldım çok güzel bir dinleyici ve yardımcı oldu hep bana cikmazdayken bile konuşarak hep rahatladım ve bir çözüm bulduk işini çok profesyonel yapıyor Cem beyi gerçekten herkese öneririm çok değerli bir hocam artık benim için. Teşekkürler
Google Samsun Psikolog Yorumları
Selin Yılmaz
Google Haritalar

★★★★★

Cem bey işini çok profesyonel yapıyor. Onunla yaptığımız sohbetler bana çok iyi geliyor. Çok iyi bir dinleyici ve yaptığı analizler çözümleyici. Herkese Cem beye danışmayı tavsiye ediyorum.
Google Samsun Psikolog Yorumları
Serkan Sak
Google Haritalar

★★★★★

Cem bey psikolojik bir problemi çok güzel çözümleyebilen biri. Depresyon anksiyete bozukluğu gibi problemlerim için başvurmuştum. Gitmeyi düşünenlere tavsiyem şudur ki ; ‘”Düşünmeyi bırakıp gitmek en doğru karar olacaktır. Umduğunuzu değil, umduğunuzdan fazlasını bulacağınıza eminim”
Google Samsun Psikolog Yorumları
Melisa Efiloğlu
Google Haritalar

★★★★★

Cem beyden çok memnunum çok iyi dinleyici bir çok konuda çok faydalı oldu hala seanslarimiz devam ediyor kendisine çok teşekkür ederim çok iyi danışman kendisi seans dışında atak geciridigim veya bişe sormak için mesaj atıyorum arıyorum sanki seanstaymisiz gibi yönlendiriyor cevaplıyor tavsiye ederim hem evlilik terapisi aldık hem bireysel olarak devam ediyoruz bana çok faydalı oldu evliligimde kendisi sayensinde düzelmeler oldu kendine çok sonsuz teşekkürler ederiz herkese tavsiye ederim 😊😊
Google Samsun Psikolog Yorumları
Rümeysa Batı
Google Haritalar

★★★★★

cem hocam alanında iyi bir psikolog kendisiyle uzun bir süre çalıştık ben çok memnun kaldım samsunda en iyi psikologlardan biri olduğunu düşünüyorum daha önce başka psikologlarla da görüştüm ancak verim alamadım cem hocamın bana faydası büyük oldu teşekkür ediyorum
Google Samsun Psikolog Yorumları
Yunus Emre Gezer
Google Haritalar

★★★★★

Görüşmeler çok verimli geçiyor ve verdiği ödevler görüşmeler adına bir pekiştireç oluyor. Kendisi oldukça samimi ve ofisi de güzel ve sıcak bir ortam. Kesinlikle tavsiye ederim.
Google Samsun Psikolog Yorumları
Onur Ayan
Google Haritalar

★★★★★

Cem beyi buradaki güzel yorumları okuyarak keşfettim. Yaklaşımı sizinle birlikte empati yaparak konuşması ve gerçekten sizi ve hayatınızı nasıl daha güzel devam etmeniz için içten yaklaşımıyla geçen seanslarıyla çok memnum kaldım..
Google Samsun Psikolog Yorumları
Esra Caran
Google Haritalar

★★★★★

samsun psikolog olarak buldum hocamı, çocuğumuz için wisc r zeka testi uygulattım, sonuçları testin uygulanış biçimi ve cem hocamın bize verdiği güven gerçekten çok hoşumuza gitti. çocuğumuzda oldukça mutlu olarak testi tamamladı. herkese tavsiye ederiz
Google Samsun Psikolog Yorumları
Mahmut Yıldız
Google Haritalar

★★★★★

Görüşmeler karşılıklı iletişim ve fikir alışverişinde bulunularak geçiyor, psikoterapi bölümü oldukça rahatlatıcı, ihtiyaca göre Cem bey bazı teknikler uyguluyor, EMDR özellikle çok fayda sağladı, benim için oldukça verimli geçiyor.
Google Samsun Psikolog Yorumları
Yunus Börekçi
Google Haritalar

★★★★★

Cem beyle terapiye yeni başladım ilk seansta olmasına rağmen çok verimli bi seans oldu benim için daha önümde çok uzun bi süreç var her seans bi öncekinden daha verimli geçeceğine eminim beş yıldız az bence herkese kesinlikle tavsiye ediyorum
Google Samsun Psikolog Yorumları
Sibel Ersoy
Google Haritalar

★★★★★

Öncelikle psikolojik danışmanlık için yaptığım ön araştırmada bir çok görüşme yaptım. Cem bey kadar ilgili ve özenli cevap veren biri ile karşılamadım. Bu nedenle kendinisini tercih ettim aynı ilgisi ve özeni artarak devam etti. Samsun için kesinlikle tavsiye ediyorum. İşine olan sevgisi ve saygısı sizede kesinlikle yansıyor ön görüsü ve bakış açısı her anlamda çok yardımcı oldu.
Google Samsun Psikolog Yorumları
Rabia Barıtçı
Google Haritalar

Sıkça Sorulan Sorular

Samsun Psikolog danışan yorumları, psikolog desteği arayan potansiyel danışanlar için değerli bir kaynak olabilir. Ancak incelemelere objektif yaklaşmanız gerekmektedir.

Evet, ancak psikolog tavsiye yorumlarını okurken dikkatli bir şekilde psikoloğun yaklaşımı, iletişim tarzı ve genel danışan deneyimi hakkında bilgi edinmeye çalışın. Bir psikolog seçerken tek bir faktör bulunmamaktadır. Okuduğunuz tavsiye yorumları öznel olabilir ve herkesin deneyimini yansıtmayabilir.
  • İnceleme ve tavsiye yorumlarında psikoloğun kişiliği, iletişim tarzı ve hastalara karşı yaklaşımı hakkında fikir edinebilirsiniz. Bu, psikolog seçtiğinizde kendinizi rahat hissedip hissetmeyeceğinize karşı bir ön bilgi verebilir.
  • İnceleme, değerlendirme ve tavsiye yorumları, psikoloğun kaygı, depresyon ve travma gibi uzmanlık alanlarından bahsedebilir.
  • Psikoloğun kendisi kadar hizmet verdiği klinik alan da önemlidir. Bu nedenle kliniğin konumu, bekleme odası ve klinik ortamı hakkında da yorumlar bilgi verici olabilir.
  • Olumlu ve olumsuz incelemelerin hepsine biraz ihtiyatla yaklaşmak önemlidir. Tek bir olumsuz yorum, mutlaka psikoloğun itibarını zedelemez ve olumlu değerlendirmeler de tamamen objektif olmayabilir.
  • Eğer tavsiye yorumları yalnızca “harika bir psikolog” veya “kötü bir deneyim” gibi ifadeler içeriyorsa bu değerlendirmeleri pek dikkate almayın. Psikoloğun uygulamasının veya danışanın deneyimini tam bir şekilde iletmeyen bu yorumlar çoğunlukla değersizdir. Daha iyi ve doğru bir izlenim için detaylı yorumları okumaya gayret gösterin.
  • Farklı platformlardan inceleme okumaya özen gösterin. Kararınızı tek bir inceleme kaynağına dayandırmak yerine birden fazla kaynaktan görüş toplamaya çalışın.
  • Tavsiye yorumlarının ne zaman yapıldığına dikkat edin. Güncelliğini yitirmiş incelemeler, psikoloğun kliniğinin mevcut durumunu yansıtmayabilir.
  • İncelemeleri bir karar noktası değil, bir araştırma başlangıcı olarak kullanın. Psikoloğun size uygun olup olmadığını değerlendirmenin en iyi yolu, bir ön görüşme planlamak ve ihtiyaçlarınızı belirtmektir.
Eğer psikolog tavsiye yorumlarının yeterince objektif olduğunu düşünmüyorsanız psikoloğun niteliklerini, uzmanlıklarını. ve tedavi yaklaşımlarını özetleyen hakkında sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Buradan elde edeceğiniz uzmanlık bilgileri size fikir verebilir.

Hala merak ettiğiniz sorular mı var?

Şimdi Samsun Psikolog ile ücretsiz iletişime geçin ve terapi süreci hakkında merak ettiğiniz soruları bize sorun. İletişim sayfamızdaki form alanını doldurun, sizinle tercih ettiğiniz iletişim yöntemini kullanarak sorunuzun yanıtını paylaşalım.